DNA testy

Chcete se dozvědět více o sobě a své rodině? Chcete zjistit, odkud pocházíte nebo jaké máte genetické predispozice? Pokud ano, jste na správném místě. V našem e-shopu nabízíme širokou škálu genetických testů, které vám poskytnou cenné informace o vašem zdraví, vrozených předpokladech, původu a příbuzenských vztazích. Naše testy jsou prováděny v nejmodernějších laboratořích a poskytují přesné a spolehlivé výsledky. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si test, který vám nejlépe vyhovuje.

Nakupte levněji!

Nakupte levněji!

Pravidelně nabízíme slevy na vybrané DNA testy. Objednejte dva nebo více DNA testů a ušetříte až 1800 Kč. Platí také na již zlevněné akční produkty. 


Poznejte své předky!

Poznejte své předky!

Za předky se nejsnadněji podíváme skrze tajemné okno do minulosti, kterým je náš vlastní genetický kód. Odkud pocházíme? Jaké příběhy a dobrodružství nám poodhalí genetická mapa naší rodinné historie? Vstupte s námi na cestu, která spojuje minulost a přítomnost, a objevte fascinující svět vašich předků prostřednictvím DNA testů.


Talent na sport?

Talent na sport?

Sport je oblíbenou aktivitou lidí všech věkových kategorií. Pro některé je to jen koníček, pro jiné vášeň a pro další dokonce způsob života. Ať už je tomu jakkoli, všichni, kdo se sportu věnují, se snaží dosáhnout co nejlepších výsledků.

Má každý člověk talent na sport? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Záleží také na mnoha dalších faktorech, jako je trénink, motivace a odhodlání, ale roli hrají také genetické předpoklady.


Test otcovství

Test otcovství

DNA testy na určení otcovství mohou poskytnout spolehlivou odpověď na otázku, zda je muž biologickým otcem dítěte. Tyto testy jsou založeny na analýze DNA dítěte a potenciálního otce. Pokud mají oba jedinci společné části DNA, je pravděpodobné, že jsou biologicky příbuzní.

Podobně, DNA testy na příbuzenství mohou poskytnout informace o tom, zda jsou dva nebo více jedinců příbuzní. Tyto testy jsou založeny na analýze DNA, která je společná všem příbuzným.


Přečti svou DNA!

Přečti svou DNA!

DNA je záznamem našeho dědičného materiálu. Obsahuje informace o našich fyzických vlastnostech, zdravotním stavu a dokonce i o našich sklonech k určitému chování. V posledních letech se znalosti o genetice rychle rozvíjejí a stále více se ukazuje, že DNA hraje roli v mnoha aspektech našeho života.

DNA testy mohou poskytnout cenné informace o našich silných a slabých stránkách, o našem riziku vzniku určitých onemocnění a o našem potenciálu pro úspěch v určitých oblastech.


Zdravější výživa na míru

Zdravější výživa na míru

Výživa je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují naše zdraví. Správná výživa nám může pomoci udržovat si optimální váhu, snížit riziko vzniku chronických onemocnění a zlepšit celkové zdraví a pohodu.

Stále více lidí zajímá o to, jak zlepšit svou výživu. Existuje mnoho různých zdrojů informací o výživě, ale může být obtížné se v nich vyznat a vybrat si ty správné informace. Testy DNA mohou pomoci lépe se orientovat ve výživových doporučeních.